11071.
354. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
14 000 HUF
Holló Barnabás (1865-1917): "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Bronz emlékplakett, jelzett, keretben, 14×20 cm