https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 123
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1670859
17032
354
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Dengyel Tibor festőművész kiállítása. Bp., 1997, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés. A művész, Dengyel Tibor (1913-2000) dedikációjával, és személyes jellegű soraival egy volt osztálytársának.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1666976
17033
354
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1469188
17034
354
0
2600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1613072
17035
354
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
1785388
17036
354
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kádár Zoltán: Bizánci művészet. Bp., 1987. Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval+Viktor Lazarev: Bizánci festészet. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783893
17037
354
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Pogány Frigyes: Itália építészete I-II. Az építészet világa 4.,6., Bp.,1974-1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 1752093
17040
354
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Magyar építészet 1945-70. Szerk.: Szendrői Jenő. Bp.,1972,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadt papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1748532
17041
354
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Finta József: Élet-rajz. Úti rajzok, építészeti rajzok, karikatúrák, versek. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1902511
17047
354
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Klotz Miklós: Imago. Szerk.: Bolla Mária, Hock Bea et al. Csobánka, 1999, Míró Flex Kiadó Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1896064
17057
354
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
B. Nagy László: A látvány logikája. Bp.,1974,Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. B. Nagy László (1927-1973) újságágíró, filmkritikus, dramaturg, műfordító halála után megjelent, izgalmas filmművészeti írásainak gyűjteményes kötete.
The item is not available
1896062
17060
354
0
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus. 1873050
17070
354
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Vincent Van Gogh. Vienna,1936,Phaidon. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment