6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma (21 főnemes a XXI. században) Bp., 2007. Kossuth Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, egyik borító alja kissé sérült.