3 000 HUF
Bruno Brehm sorozat (A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig): Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1938 Grill Károly. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban