Books: History Number of items: 115
1993542
15773
354
Books: History
Other collectibles
A Budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Szerk.: Dr. Tóth Béla. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, laza fűzéssel.
1 000 HUF
1988617
15774
354
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
1988613
15775
354
Books: History
Other collectibles
A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Bizottsága másolat- és kéziratgyűjteményének ismertetése. Összeállította: Dr. Lukinich Imre. Bp.,1935, MTA, 121 p. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
1988132
15776
354
Books: History
Other collectibles
Rédei József: Magyar tragédia száz év előtt. Lovassy László pere és rabságának titkos iratai. Bp, 1938, Századunk. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
2 000 HUF
1961919
15777
354
Books: History
Other collectibles
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta
1 000 HUF
1966727
15778
354
Books: History
Other collectibles
Bánhalmi János, Szalay Péter: F-1 Autó Modell história 1950-1986. Eger 1986. MTI 1962851
15779
354
Books: History
Other collectibles
Isabelle Bricard: Európai uralkodócsaládok. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.,2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kissé dohos.
1 000 HUF
1949144
15780
354
Books: History
Other collectibles
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
1966205
15781
354
Books: History
Other collectibles
48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
2 800 HUF
1950503
15782
354
Books: History
Other collectibles
2 600 HUF
1846528
15783
354
Books: History
Other collectibles
16 000 HUF
1962103
15784
354
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035