10 000 HUF
13
1941 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIX. évf. 1-36 sz. 1941-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1941, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, a borító hátsó sarkain kopásnyomokkal, jó állapotban.