1 000 HUF
11
James L. Clark: Trails of the Hunted. London,1929,Chatto&Windus. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, két kijáró lappal.