17221. 354. Closed Online auction Books: Hunting
3 000 HUF
0 HUF
cca 1940 Erdészeti növénytan. II. hn, én.,nyn.,634 p. Kopottas félvászon-kötésben. Stencilezéssel sokszorosított erdőmérnöki jegyzet, (Sopron?)
Photo of the item taken by : tánczos_gábor