Books: Hunting Number of items: 24
2002064
17203
354
Books: Hunting
Other collectibles
1941 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXIX. évf. 1-36 sz. 1941-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1941, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, a borító hátsó sarkain kopásnyomokkal, jó állapotban.
10 000 HUF
2018034
17204
354
Books: Hunting
Other collectibles
Szederjei Ákos-Studinka László: Nyúl, fogoly, fácán. Bp., 1962, Mezőgazdasági. 213 p. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
2 400 HUF
1905682
17205
354
Books: Hunting
Other collectibles
Bánó Iván-Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Bp., 1995, Cégér. Kiadói Illusztrált papír kötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
2018415
17206
354
Books: Hunting
Other collectibles
Borzsák, Benő - Nagy, Miklós: Jagd und Angelsport in Ungarn. Bp., 1988, Corvina. Kartonált kötés, jó állapotban / Hardback, good condition
1 000 HUF
2018051
17207
354
Books: Hunting
Other collectibles
James L. Clark: Trails of the Hunted. London,1929,Chatto&Windus. Angol nyelven. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, két kijáró lappal.
1 000 HUF
2019187
17208
354
Books: Hunting
Other collectibles
Bencze Lajos: Balesetelhárítás a vadgazdálkodásban. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2019178
17209
354
Books: Hunting
Other collectibles
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Bp., 1982, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2018833
17210
354
Books: Hunting
Other collectibles
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2018840
17211
354
Books: Hunting
Other collectibles
Studinka László: Minden nap vadásznap. Bp., 2000, Dénes Natur Műhely Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2019049
17212
354
Books: Hunting
Other collectibles
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. Bp., 1980, Sport. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2022385
17213
354
Books: Hunting
Other collectibles
Jurán Vidor: Egy vadásznap a Tátrában. Szeged, 2017. Lázi. Kiadói kartonálásban
1 000 HUF
2019060
17214
354
Books: Hunting
Other collectibles
Hőnich Miklós et al.: A vadon élő állatok betegségei. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035