2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállította és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula. Bp., 1929, Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.