17129.
354. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
Berecz Antal: A csillagászati földrajz elemei. Bp., 1902, Szerzői kiadás,(Fritz Ármin-ny.),68 p. Ötödik kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés,Pardavy József-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a címlap hátán tintás bejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.