17146.
354. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I. kötet. Bp., 1888, Pallas. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, szakadozott címlappal.