17135.
354. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Franciscus Calceolarius: Petri Andreae Matthioli senensis, medici compendium. Bp.,1992, Franklin-ny. Latin nyelven. Kiadói aranyozott álbordás egészbőr-kötés, fém csatokkal, kiadói aranyozott kartontokban, kísérőfüzettel, a karton-tokon kis sérüléssel, jó állapotban. 1290. számozott példány. Petrus Andreas Matthiolus (1501-1577) sienai orvos gyógynövényekről készült kivonata. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Hasonmás kiadás.