17442. 354. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Áprily Lajos: Versek. Első kiadás! Bp.,[1924], Athenaeum, 90 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró, sérült lapokkal, kissé viseltes állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor