800 HUF
Benedek Elek: Erdélyi népmondák. Magyar Nép Könyvtára 18. sz. Kolozsvár/Cluj, 1926, Minerva, 116 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, és kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel, tollas bejegyzéssel.