2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Hamvas Béla: Az öt géniusz. A bor filozófiája. Életünk könyvek. Szombathely, 1989, Életünk, 179. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a borító hátoldalán szakadással. Első kiadás!