17510. 354. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Rákosi Viktor: Utazás a Holdba és egyéb történetek. Bp., 1910, SInger és Wolfner. Kiadói festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor