17399. 354. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Weöres Sándor: A fogak tornáca. Első kiadás! Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, javítással.
Photo of the item taken by : turóczi_márk