https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 253
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1966203
17433
354
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
1907 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Budapest, 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, Ultikalandok, vadászrajzok,
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1976730
17434
354
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1952601
17435
354
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Bp.,1980,,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói mappában. Hasonmás kiadás. Szabolcsi Miklós-Tasi József: Egy verseskönyv születése c. tanulmányával. 1953648
17436
354
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Papp József: Eötvös Loránd University. Bp.,1979,ELTE,(Egyetemi Nyomda), 79 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1932129
17437
354
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-III. kötet: I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. III. kötet.: A fehér barát. Bp.,1934-1937, Genius. Első, teljes kiadás. A kötést Jaschik Álmos tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel, az I. kötet gerincén apró lyukkal, a III. kötet kissé foltos borítóval, ex libris-szel.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1932052
17438
354
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, javított. Számozott (1000/607.) példány.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1926797
17439
354
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kolozsvári Grandpierre Emil: Lelki finomságok. Parnasszus könyvtár. 3. Bp.,1947, Parnasszus. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1916298
17440
354
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gerhard Buzek: A túlélés kézikönyve. A rendkívüli és katasztrófahelyzetek túlélésének technikái. Fordította: Konrád Edit. Bp.,1995, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1915678
17441
354
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Harsányi Zsolt: Életre-halálra. René. Bp., ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott, az elülső szennylap kijár, laza fűzéssel. A szerző, Harsányi Zsolt (1887-1943) által dedikált.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1950568
17442
354
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Áprily Lajos: Versek. Első kiadás! Bp.,[1924], Athenaeum, 90 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró, sérült lapokkal, kissé viseltes állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1989760
17443
354
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 600 HUF
1875862
17444
354
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum, 1047 p. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, foltos, hullámos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment