10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.