Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) : Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p. Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p. Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és ...
Szilasy János: A lelkipásztorság tudománya I-II. kötet. (Egy kötetben.) Buda, 1812, Kir. M. Egyetem Betűivel, XIII+371+XII+407 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapsz...
Belmissziói útmutató az 1931-32., 1935-36, 1938-1939., 1939-1940., 1941-42., és 1945-1946. munkaévekre. Szerk.: Dr. Enyedi Andor. Bp.,1931-1945, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a borítók részben szakadtak, a kötések lazák, kissé sérültek, a borító részben elvált a könyvtesttől, kijáró lapokkal.
Szabó Andor: "Lábam előtt mécses a te igéd." I-II. kötet. Naponkénti segítség az Ószövetség olvasásához. Bp.,1988, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.