Dr. Makkai Sándor: A halál mysteriuma. Bp., 1918, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
Barth Károly: Istenismeret és istentisztelet a reformátori tanítás szerint. 20 előadás (Gifford Lectures) az 1560-ból való skót hitvallásról. Fordította: Maller Kálmán. Bp.,[1944],Sylvester. Kiadói papírkötés.
Dr. Tomay Dezső: Jézus élete 126 tanítás négy evangélium alapján. Dr. Makkai Sándor volt erdélyi püspök, egyetemi tanár bevezető tanulmányával. Debrecen,1943,Nagy Károly. Kiadói papírkötés.
Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: "Imhol az ember"...", Dr. Domján János: A "könyvek könyve." I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.