Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.