4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Vegyes pszichológiai könyvtétel, 4 db: Dr. R. Pauli: Psychologisches Praktikum. Jena, 1920, Gustav Fischer. Második kiadás. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés. Dr. Fritz Giese: Psychotechnisches Praktikum. Halle, 1923, Wendt&Klauwell. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés. Dr. Hermann Hoffmann: Das Problem das Charakteraufbaus. Berlin, 1926, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Dr. Ernst Kretschmer: Körperbau und Charakter. Berlin, 1931, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.