15661.
354. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borÃtókkal,