17328. 354. Closed Online auction Books: Tales
800 HUF
0 HUF
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel
Photo of the item taken by : tánczos_gábor