1 200 HUF
Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Fordította: Csánk Endre. Bp.,(1933), Káldor, Világosság Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel.