2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.