17232. 354. Closed Online auction Books: Technics
1 000 HUF
0 HUF
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Mellékletekkel, kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor