1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db: Michael Taylor-David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Wolf Dietrich Picht: A levegő országútjain. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította Nádai Gyula. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól.