15006.
354. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet. Pest, 1851, Eisenfels és Emich ny. 234p.Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Korabeli aranyozott gerincű vászonkötésben.