15033.
354. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Magyarország és Erdély képekben. II. köt. Kiadják és szerkesztik: Kubinyi Ferencz és Vahot Imre. Pest, 1853, Emich Gusztáv, 4+162p.+12t. (lith., 1 színes)+1 kihajt. kottamell. (2 lapos.) Szövegközti fametszetű képekkel. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos címlappal, foltos lapokkal, 2 tábla hiányzik (I. Mária magyar királyé, Bihari János.)