15110.
354. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Rozsondai Károly -- Sümeghy József: Sopronbánfalva. Falutanulmány és községrajz. Sopron, 1937, Falukutató Intézet. Részben későbbi, sérült gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.