10508.
354. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Józsa János (1936- ): Szarvasok; Önarckép; Névadó, 3 db rézkarc, papír, jelzettek (az egyik a dúcon), különböző méretben