10020. 354. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Csillag József (1894-1977): Falusi életkép. Olaj, vászon, jelzett, keretben, hibás, 48×68 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk