Number of items: 95
2019892
11149
354
Other collectibles
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 15 cm
2 000 HUF
2019913
11150
354
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, apró kopásokkal, d: 9 cm
1 000 HUF
2019927
11151
354
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas hamutál, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm
2 000 HUF
2020028
11152
354
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék, részben kézzel festett, jelzett (Markup Béla), apró kopásokkal, m: 30 cm
4 000 HUF
2018768
11153
354
Other collectibles
Zsolnay Pompadour teás csésze és csészealj, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett
3 000 HUF
2018966
11154
354
Other collectibles
Zsolnay anya gyermekével, fehérmázas, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 16,5 cm
3 000 HUF
2000608
11155
354
Other collectibles
Zsolnay virág mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett
10 000 HUF
1937762
11156
354
44000
Other collectibles
44 000 HUF
2020000
11157
354
Other collectibles
Hollóházi porcelán mokkás csészék, 9 db + csészealjak, 8 db, jelzett, kopásnyomokkal
2 000 HUF
2019247
11158
354
Other collectibles
Hollóházi porcelán Kaiser tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm
1 000 HUF
2019176
11159
354
Other collectibles
Hollóházi porcelán kulacs és korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 és 15 cm
1 000 HUF
2019908
11160
354
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre fali kép, matricás, jelzett, hibátlan, paszpartuban, korabeli kiadványban, 11×16,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m