12707.
355. Closed Online auction
Maps
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Magyarország és Középeurópa a XIV. században / Magyarország a XVIII. század első felében, a karlócai békétől III. Károly haláláig; a Barthos-Kurucz-féle Történelmi atlasz két térképe, sérülésekkel, foltos