2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1934-1943 Magyar Lélek folyóirat 4 száma (V. évf. 10. sz. 1943. okt., III. évf. 1.,3.,5. sz. 1941. január, március, május, közte egy sérült, foltos. + Koszorú. Petőfi Társaság Közlönye. VII. köt. 4. sz., 1941. június., foltos, kissé szakadozott gerinccel.+Erdélyi Iskola 5 száma (II. évf. 1-2.,3-4., 7-8.,VI. évf. 1-2.,3-4. sz.), az egyik példány sarka sérült, hiányos, közte foltosak. Összesen 10 db. folyóirat, változó, többnyire kissé viseltes állapotban, közte foltos, sérült is.