1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. ...
cca 1933-1959 Vegyes utazási prospektus tétel, db. Közte: Abaligeti barlang, Sopron, Miskolc, Bayreuth, Tihanyi Képeskönyv, Eger. Ismerd meg hazádat, Radvány Kastély szálló, Bárcza, M. Kir. Háziasszonyképző Iskola. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
1933 Bp., A Magyar Vadászújság, vadászati, vadtenyésztési és vadgazdasági lap, a Magyar Vadászok Országos Szövetsége hivatalos közlönye XXXIII. évfolyam 8. szám
1933 Bp., A Magyar Vadászújság, vadászati, vadtenyésztési és vadgazdasági lap, a Magyar Vadászok Országos Szövetsége hivatalos közlönye XXXIII. évfolyam 25. szám
1934-1943 Magyar Lélek folyóirat 4 száma (V. évf. 10. sz. 1943. okt., III. évf. 1.,3.,5. sz. 1941. január, március, május, közte egy sérült, foltos. + Koszorú. Petőfi Társaság Közlönye. VII. köt. 4. sz., 1941. június., foltos, kissé szakadozott gerinccel.+Erdélyi Iskola 5 száma (II. évf. 1-2.,3-4., 7-8.,VI. évf. 1-2.,3-4. sz.), az egyik példány sarka sérült, hiányos, közte foltosak. Összesen 10 ...
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-köt...