11724. 355. Closed Online auction Toys, board-games
1 600 HUF
9
0 HUF
Vegyes játék tétel, 12 db, asztalok, edények, ..stb. Különféle méretben, többnyire kopottas, kissé viseltes állapotban, műanyag varrógép sérült.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor