4 000 HUF
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft, and industries. Vol.XXII. No. 223. 1898. Julius. Edward Burne-Jones emlékszám. (Szerk.: Aubyn Trevor-Battye.) Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 254+216 p.