1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.