1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Hermann Schmitz: Die Wiener Gobelin-Sammlung. Wien, 1922, Krystall-Verlag,20+2 p.+XLIV t.+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.