17132.
355. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott gerinccel, sérült, hiányos papírborítóval.