17122.
355. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, egy kijáró lappal.