17123.
355. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel