17121.
355. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Szegedi szakácskönyv. h. n., é. n., n. n. Címlapja hiányzik, részben kijáró lapokkal, sérült félvászon kötésben, feltehetőleg az első kiadás.