4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme II. kötet: Az Árpád-ház kihaltától a Mohácsi ütközetig. Újonnan átdolgozta: Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, 2+734 p. Második kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.