2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Falk Miksa: Kor- és jellemrajzok. Bevezetéssel ellátta: Wekerle Sándor. Sajtó alá rendezte: Falk Ernő. Bp.,1903, Révai, 1 t.+XII+455 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal.