14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelméből. 1823-1848. I-III. kötet. Bp.,1886,Ráth Mór, XVI+461+VII+466+VII+508 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, de belül jó állapotban.